Uganda Cumhuriyeti

Fotografi Görüntüle

Uganda Cumhuriyeti

Uganda Cumhuriyeti VizesiUganda Cumhuriyeti'ne seyahat etmeyi planlayan Bordo (Umumi), Hususi (Yeşil), Hizmet(Gri) pasaporta sahip Türk vatandaşları vize almak zorundadır.

 Uganda Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar

 Pasaport: Uganda vize başvurusu yapan kişi tarafından son 10 yıl içerisinde çıkarılmış çipli, seyahat bitim tarihinden itibaren minimum 6 aylık geçerlilik süresi olan ve en az iki sayfası boş olması gereken bir pasaporta sahip olması gerekmektedir.

 • Uçak Bileti: Seyahat sürenizi kanıtlayan Uganda'ya ulaşım için kullanacağınız aracınızın gidiş-dönüş bilet rezervasyon belgesi vize müracaatı sırasında yanınızda bulunması gerekmektedir.

 • Otel rezervasyon: Uganda’da kalacağınız yeri belgeleyen konaklama belgenizin vize müracaatı sırasında yanınızda bulunması gerekmektedir.

 • Uganda Vize Başvuru Formu: Başvuru Formunun Uganda vize başvurusu yapacak olacak kişi tarafından doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

 Uganda Cumhuriyeti’ne seyahat etmeden önce sağlık ile ilgili en güncel bilgilerin T.C. Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Genel Müdürlüğünden temin edilmesini önemle tavsiye ederiz.

 • Adli Sicil Kaydı: Uganda Cumhuriyeti vize müracaatı sırasında başvuru yapan kişin güncel adli sicil kaydını talep etmektedir.

 **Vize başvurusu için hazırlanması gereken evraklarla ilgili net bilgi için ilgili Profesyonel Vize Danışma hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

    Uganda'ya seyahat etmek için Uganda uçak bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.